سرمايه گذاري در ملك تركيه سرمايه گذاري در ملك تركيه .

سرمايه گذاري در ملك تركيه

اهميت سرمايه گذاري در ملك تركيه براي خارجي ها

به سرمايه گذاراني كه حداقل 250 هزار دلار املاك خريداري مي كنند نيز تابعيت كشور تركيه داده مي شود. سرمايه گذاران مي توانند با خريد ملكي به ارزش 250 هزار دلار، طي سه تا شش ماه، تابعيت تركيه را كسب كنند. دولت تركيه براي تشويق سرمايهگذاران خارجي به سرمايهگذاري در تركيه پيشنهادهاي بزرگي همانند تخفيفهاي مالياتي و معافيتهاي مالياتي بر ارزش افزوده، حق شهروندي تركيه و اقامت دائم تركيه را ارائه مينمايد. طبق اعلام دولت تركيه، ورود افرادي كه داراي سرمايه زياد هستند و به اقتصاد تركيه كمك ميكنند بلامانع است و مورد توجه و استقبال قرار ميگيرد.

بنابراين مي توان گفت كه بخش هاي ساخت و ساز و املاك و مستغلات براي مدت طولاني گزينه هاي خوبي براي سرمايه گذاران خواهند بود. بخش هاي ساخت و ساز و املاك و مستغلات مي باشد. و با اين تغيير بزرگ نرخ سرمايه گذاران داخلي ، خارجي خريد املاك و مستغلات در شهر آنكارا افزايش يافته است. طبق آمار و بررسي هاي صورت گرفته درسپتامبر 2017 فروش 6% از مراكز مسكوني به سرمايه گذاران خارجي بوده است.

زير ساخت هاي مدرن و هزينه هاي پايين نقل و انتقالات يكي ديگر از دلايل محبوبيت سرمايه گذاري در تركيه است. البته اين امر نيز مانند تمام بخشهاي ديگر مهاجرت نيازمند داشتن اطلاعات دقيق و كاملي است زيرا ممكن است قوانيني كه در اين زمينه وجود دارد روز به روز تغيير كند و افراد نتوانند با پيش فرضي كه در گذشته داشتهاند، امروز سرمايه گذاري نمايند.

با پروژه هاي جديد و بزرگي كه در پيش است مانند (كانال استانبول) كه هم اكنون در دستور كار قرار دارد ، پيش بيني مي شود شهر استانبول همچنان به حفظ رهبري اقتصادي خود در منطقه و افزايش سرمايه گذاري هاي خارجي با نرخ بالا ادامه دهد. از سوي ديگر، واحدهاي تجاري مانند دفاتر بين 112,650 تا 3,345,000 دلار آمريكا قيمت دارند. اما به عنوان سرمايه گذار لازم است تا با ترفند هاي خريد ملك در تركيه و سرمايه گذاري در تركيه آشنا شويد. خريد ملك در اين مناطق در بلند مدت، سود قابل توجهي را متوجه مالكان خواهد كرد. بنابراين، سرمايه گذاري در بخش نساجي و پوشاك در تركيه خيلي سود آور مي باشد.


برچسب: تركيه، مهاجرت، پاسپورت تركيه، اقامت تركيه، ملك در تركيه، مهاجرت تركيه، ترامند،سرمايه گذاري در تركيه،،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۰۲:۴۸ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)